‹  Projektai
‹ Nuorodos
  ‹ Biblioteka
‹ Organizacijos
Vizitinė kortelė  ›
Mokinių priėmimas  ›
 Struktūra ir kontaktai ›
Veikla  ›
Specialistų paslaugos
Mokinių pasiekimai  ›
Autobusų grafikas  
Dienynas
‹   Savivalda
Finansinės ataskaitos

eTwinning veiklos ataskaita už 2012-2013 m.m.

Buvo vykdyti du  projektai : ,, Kaip mes švenčiame gimtadienius savo šalyse“ ir interaktyvios knygos kūrimas ,, Mano šalies knyga“ .

Projekte,, Kaip mes švenčiame gimtadienius savo šalyje” projektas su mokykla iš Slovakijos,  Stredná odborná škola veterinárna, Nitra. Buvo pristatyti abiejų šalių papročiai, švenčiant gimtadienius. Projektas vyko rusų ir anglų kalbomis.

Projekte ,, Mano šalies knyga“ dalyvavo Armenijos, Bulgarijos ir Lietuvos mokiniai. Mokiniai turėjo pristatyti šalies simbolius, įžymiausias vietas bei unikalius savo šalies gamtos kalpelius. Projektas vyko rusų ir anglų kalbomis.

Be projektų  vyko video reportažų ,, Kas yra geras projektas“ parengimas. Mūsų mokykla skype pagalba dalyvavo tarptautinėje video konferencijoje,  kur pristatė savo eTwinning veiklą.

Spalio mėnesį gimnazijoje vyko eTwinning susistikimas ,, Plėskime draugų ratą ir kurkime projektus kartu“. Dalyvavo Rokiškio rajono 5 komandos. Virtualiai dalyvavo mokykla iš Slovakijos. Mokiniai kūrė akrostichus, teikė naujų projektų idėjas, rinko patį įdomiausią, dalyvavo linksmiausios komandos fotografijos konkurse.

Pavasarį mokykloje atganizuotas renginys,, Europa mano klasėje“ , kuriame mokiniai vaidino, deklamavo, dainavo užsienio kalbomis, mokytoja Vilma Bičiūnaitė pasakojo apie stažuotę Italijoje.

Gimnazijos etwinningiečiai dalyvavo ,, Cmenius dienose 2013“, teikė konkursui nuotraukas bei rašė esė.

Prieš mokslo metų pabaigą mokykloje vyko konkursas ,, Nupiešk eTwinning pasaką“ dalyvavo 7-tų klasių mokiniai, jiems vadovavo dailės mokytoja. Buvo užimtos prizinės vietos. Prizininkai ir dalyviai apdovanoti raštais bei dovanėlėmis.

 

 

                                        Mokytoja                  Larisa Tichonova