Jaunųjų šaulių sąskrydis

Birželio 17-18 dienomis A. Smetonos 5-osios rinktinės jaunieji šauliai rinkosi į jaunųjų šaulių sąskrydį, kuris vyko Biržų „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje. Į sąskrydį susirinko jaunieji šauliai iš Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Pandėlio.
Išklausę instruktažą, pasiskirstę būriais, pirmiausia jaunieji šauliai dalyvavo pėsčiųjų žygyje iki Karaimiškių karstinių įgriuvų regiono. Ten apžiūrėjo Karvės, Velykų, Ievos olas, pažintiniame take ieškojo Barsuko olos.
Pasiekę įgriuvų regioną žygeiviai buvo vaišinami Biržų 501-osios kuopos jaunųjų šaulių išvirta gardžia koše, gaivinosi vandeniu.
     Grįžę iš žygio, pailsėję „Atžalyno“ sporto salėje, šauliai išbandė įvairių netradicinių sporto šakų inventorių, žaidė susipažinimo žaidimus. Iš netradicinių žaidimų labiausiai vaikams patiko spidmintonas, traikai (važiavimas triračiu ), padelis, riedučiai.
Sporto salėje vyko iškilminga rikiuotė, kurios metu už ilgametį bendradarbiavimą su jaunaisiais šauliais buvo apdovanotas Biržų 509-osios kuopos savanorių vadas kpt. Modestas Lapienis.
Po gardžios vakarienės jaunieji šauliai išsiruošė į naktinį žygį po Biržų miestą. Žygio metu aplankytas Astravo dvaras, naujasis pėsčiųjų tiltas, grožėtasi Širvėnos ežero vaizdais.
Grįžus vyko naktišokiai, įvairūs žaidimai.
Ryte, susitvarkę patalpas, sąskrydžio dalyviai skirstėsi į namus. Tikimės ir toliau tokio aktyvaus, draugiško, šauliško bendradarbiavimo.
                                                                                                         Kuopos vadė Rima Žėkienė